Šedé lanko plynu pro Hercules, MK 3X, 4X
Kód: MG00084570Detailní popis produktu
Plynové lanko
Připravené k montáži ve špičkové kvalitě, vhodné pro Hercules MK 3X a MK 4X Mokick.
Mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Hercules je k dodání, stačí se zeptat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233163961 |
| Univerzální díl: | Ne |
MOGA zadní brzdové lanko v černé barvě, kvalita z Německa. Vhodné pro Solo 712 713 a Mofa Moped. Možné různé provedení.
Kompletní přední brzdové lanko připravené k montáži, vhodné pro Yamaha DT 50 MX a TY 50 typ 2M4. Nabízí delší provedení než originál.
Kompletní lanko ruční brzdy, připravené k montáži, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp. Dostupná další lanka a sady pro téměř všechny modely Zündapp.
Kompletní lanko nožní brzdy ve špičkové kvalitě, připravené k montáži. Vhodné pro Puch VZ 50 V. Kvalita vyrobeno v Německu.
Přední lanko ruční brzdy ve špičkové kvalitě, vhodné pro Hercules Optima de Luxe. V eshopu najdete i další lanka v kvalitě prvovýroby.
Kompletní brzdové lanko v top kvalitě vyrobené v Německu pro Zündapp GTS 50 C 50 Sport. Na dotaz jsou k dispozici i další lanka a sady pro Zündapp.
Připravené ruční brzdové lanko pro Zündapp a další, kvalita Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely, mnoho lanek a sad k dispozici.
Černé přední brzdové lanko MOGA pro Hercules Prima Presto a Prima Pronto. Zajišťuje přesné a spolehlivé brzdění, dlouhou životnost a stálý výkon.
Elastický držák lanka Schmitt pro přední blatník Simson mopedu zabrání odírání brzdového lanka o blatník a usnadňuje montáž.
Šroubovací nipl pro brzdové lanko zadního kola, vhodný pro Kreidler Flory MF MP, Mofa, Moped a další související modely.
Tento produkt je přední brzdové lanko vhodné pro Simson Duo 4/1 a Duo 4/2, vyrobené v Německu a poskytující špičkovou kvalitu.
Brzdové lanko pro Peugeot Fox Mofa Moped určené pro zadní kolo. Nabízí špičkovou kvalitu zpracování a provedení. Pro tento model.
Přední brzdové lanko připravené k montáži pro Puch Maxi a další modely. Nabídka lanek a sad pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Simson, Piaggio a Puch.
Kompletní brzdové lanko pro skútry Zündapp R 50 a RS 50. Kvalita Made in Germany. Pasuje i na jiné modely. Další lanka a sady na dotaz.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |