Samolepka na ráfky Vicma, 5x6000 mm, bílá
Kód: 21436Detailní popis produktu
Samolepící proužek na ráfek je v bílé barvě, která dodá výraznější vzhled Vašemu stroji. Proužek má šířku 5mm a je dlouhý 6m. Tato role stačí na oblepení 2 ráfků až do velikosti 18 palců.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8714868024406 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Sada dvou ventilkových čepiček ve tvaru pístu v zlatém provedení, vhodná pro Mofa, Moped, Mokick, motocykly a skútry s autoventilkem.
Náhradní ochranná páska na ráfek 18 až 19" je široká 30mm. Páska chrání duši před proříznutím od paprsku kola.
Čepičky ventilků „Peace-Hand“ ve fialové barvě. V sadě jsou 2 kusy čepiček.
Sada matic ložiska zadní kyvné vidlice v top kvalitě z Německa. Pasuje na Hercules K 50 Sprint RL RE RX SX a MK 1 až MK 4 Mokick KKR.
Ráfková páska chrání duši před proniknutím paprsků i při vyšším zatížení.
Rozpěrka náboje kola pro ložisko kola. Vhodná pro modely Kreidler Florett Flory a mnoho dalších, určena pro použití v náboji kola.
Kompletní sada chromovaných drátů s niplemi, vhodná pro mnoho Zündapp KS 50 typ 517 a Sport Combinette. Ve špičkové kvalitě.
Náhradní matka zadního kola má závit M12x1 a je vhodná pro mopedy Puch Maxi. Výška: 15mm, vnější průměr: 20mm. OEM číslo: 349.1.41.010.1.
Od tchajwanského výrobce Kenda máme vnašem sortimentu kvalitní a levné pneumatiky. Od roku 1962 vyrábí Kenda pneumatiky pro skútry, mopedy, jízdní kola, osobní a nákladní...
Sada drátů pro přední kolo vybraných mopedů Piaggio. Vhodná pro modely Bravo, Boxer a Ciao v regionu EMEA také pro Si Mix.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |