Pružná podložka, různé druhy
Kód: 34318 34319 34320 34365 34366 34367 34368 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Náhradní pružné podložky v pozinkovém, nebo nerezovém provedení. Podložky jsou ve velikostech M4 až M8. V balení je 100 kusů podložek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šrouby |
|---|---|
| EAN: | 4250809544106 |
| Univerzální díl: | Ano |
Kompletní sada černých šroubů pro upevnění bočního krytu pro Puch Maxi S Mofas a mopedy. Šrouby mají černou plastovou hlavu a pevné spojení s čepem.
Napínák řetězu vhodný pro Piaggio Ciao Mofa Moped. Určen pro použití na modelu Piaggio Ciao a kompatibilní s tímto mopedem.
Sada 10 šroubů lišt sedla s maticemi a podložkami pro mnohé Mofa, Moped a Mokick: Hercules, Kreidler, Zündapp, Puch, Miele, DKW, KTM, Rixe a NSU.
Červená zátka držáku lampy vhodná pro Kreidler LF LH RS RM TM s dlouhým držákem lampy. Určená jako součást držáku, pro uvedené modely.
Dvoudílná sada šroubů kapotáže pro Puch Maxi Mofa, Moped a Mokick. Vhodné pro montáž kapotáže na uvedené modely od značky Puch.
Seřizovací šroub lanka spojky pro mopedy a malé motocykly značek Hercules, Miele, DKW, KTM a Rixe a Mofa a Mokick s motory Sachs.
Držák bočního krytu určený pro modely Kreidler MF 2 Mofa, MF 4, MP 1 a MP 2. Vhodný jako náhradní díl pro uvedené konkrétní typy.
Typový štítek ve špičkové kvalitě, vhodný pro různé motory Husqvarna. Kvalitní provedení pro motory této značky. Důraz na kvalitu a pečlivé zpracování.
Držák kabelu v kvalitním provedení, replika pro montáž na rám. Vhodný pro Kreidler Florett K 54 RS RMC RM v uvedených verzích.
Kompletní sada chromovaných upevňovacích šroubů bočního krytu pro Puch Maxi N Mofas Mopeds. Pochromované plastové hlavičky pevně spojené se čepem.
Klín kyvné vidlice zadního kola s podložkami a maticemi, vhodný pro Kreidler Florett RS RMC LF LH TM Mustang a Flory. OEM číslo pro porovnání 33.30.09
Sada šroubů kapotáže vhodná pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick, model vhodný pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick, určená pro kapotáž.
Sada šroubů pro upevnění stojanu. Vhodná pro Puch Maxi, Maxi S a N, X30 Sport NS a NL a také pro Puch X30 NG-2AH Mofas.
Dva gumové držáky nádrže v top kvalitě. Jedná se o kvalitní repliky vhodné pro Suzuki K 50 Mokick, gumové držáky v top kvalitě.
Chromovaný šroub pro upevnění clip on řídítek, vhodný pro vidlice Hercules K 50 SE RLC, RE, RL, SX, RX, MK, K 50 GS, K 75 GS a Mokick KKR. Vyrobeno v Německu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |