Pružina pro Bing, ocel, pro Hercules, Saxonette
Kód: MG00067618Detailní popis produktu
Bing pružina páky šoupátka karburátoru
Bing pružina páky šoupátka karburátoru, vhodné pro Hercules Saxonette.
Bing číslo dílu 61-128
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství karburátoru |
|---|---|
| EAN: | 4057233137702 |
| Modely: | Mopedy |
| Značky: | Hercules |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Volnoběžná tryska pro karburátory Bing, vhodná pro Puch, Sachs a Hercules. Použitá v Puch E50, Puch ZA50, Sachs 503 ADV a Sachs 535.
Sada kolínka plynového lanka 90 stupňů pro karburátor Dellorto PHBG. Vhodné pro Piaggio Ciao PX Bravo Garelli Bonanza Mofa Moped Mokick a další.
Šoupátko plynu pro karburátory Bing SRF, SSI a SLA. Originální díl Bing 22 185 2. Vhodné pro vybrané modely Puch, Kreidler a Zündapp.
Sací guma pro karburátory Bing zajišťuje těsnění mezi karburátorem a sáním u Puch MS, VS, DS a MV. Přesně pasuje, brání netěsnostem a drží výkon.
Demontovatelný benzínový filtr s vypratelnou vložkou pro skútry, mopedy, motocykly a čtyřkolky. Snadná kontrola a čištění, dbejte na směr montáže.
Tlačný čep Bing je přesný náhradní díl pro karburátor Zündapp Bergsteiger M 50. Zajišťuje správné dávkování paliva a spolehlivý chod motoru.
Kryt plovákovky Malossi průhledný DellOrto PHBG - Šikovný kryt plovákové komory od Malossi v průhledném provedení Vám pomůže díky výpustnému šroubu rychleji a snadněji vyměnit...
Palivová přípojka Dellorto pro karburátor, vhodná pro Piaggio Ciao, Bravo a Garelli Bonanza a také pro moped, mofu, mokik a mnoho dalších.
Lanko sytiče pro manuální páčku Beta RR 50. Snadno nahradí přetržené. Při těžkém chodu vyměňte celé. Má samomazné pouzdro, nemazat.
Gumová krytka pístku sytiče z odolné gumy zajišťuje těsnění pro spolehlivé startování. Snadná montáž a dlouhá životnost, vhodná pro historické stroje.
Šroubení víčka karburátoru pro Kreidler Florett RS a Mustang zajišťuje pevné uchycení, těsnost a snadnou montáž. Je odolné a důležité pro údržbu i výkon.
Hliníkový palivový filtr s omyvatelnou sintrovanou vložkou. Univerzálně vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, Simson, DKW, KTM Mofa, Mokick.
Čep plováku vhodný pro Puch Maxi, X30, Velux, Sachs a Zündapp Belmondo i další mopedy. Určen pro modely s těmito značkami a řadou podobných.
Šoupátko plynu pro karburátory Bing 15 17 a 18. Pro mopedy a mofa Puch Kreidler Hercules Zündapp a Sachs u vyjmenovaných modelů.
Demontovatelný benzínový filtr pro skútr, moped, motocykl a quad. Vypratelná vložka, snadné čištění a rychlá kontrola znečištění. Dbejte na směr montáže.
Sací guma pro karburátor vhodná pro Honda MT a MB, Mokick a další podobné modely. Nabízí kompatibilitu pro více typů motocyklů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |