Přípravek pro demontáž ložisek řízení Buzzetti 26-35mm
Kód: BZT30594Detailní popis produktu
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám ulehčit práci při běžném servisu nebo při generálních opravách. Vše ve 100% kvalitně Made in Italy.
Zahnuté kleště na pojistné kroužky pro vnější kroužky do otvorů či drážek. Odolné provedení, pohodlné PVC rukojeti. Balení dle foto, 1 ks.
Mini pneumatická vyfukovací pistole přesně odfoukne prach, třísky a nečistoty. V dílnách slouží k rychlému čištění těžko přístupných míst.
Speciální nářadí od Buzzetti je v dnešní době již ve svém odvětví legendární. Prvotřídní kvalita tohoto nářadí Vám může ušetřit spousty času při složitých pracích, především na...
Nástroj blokuje a montuje variátor i spojku, umožňuje montáž i demontáž a usnadňuje výměnu klínového řemene na skútrech Keeway Honda Kymco a Peugeot SV250
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám...
Stahovák zapalování M18x1L - levý - Stahovák rotoru zapalování od firmy Naraku se závitem M18x1. Pro motory CPI, 2taktní čínské motory na bázi Minarelli a motory AM6.
Magnetický držák šroubováků pro montáž na dílenský vozík zajišťuje úsporné a přehledné uložení a bezpečné držení. Černý povrch je robustní a trvanlivý.
Vysoce kvalitní nástrčný klíč německé kvality. Vhodný pro značky Zündapp Kreidler Hercules Puch Simson DKW Miele KTM a Rixe Mofa a Mopeds.
Kabel k diagnostice OBD, Delphi EFI pro Euro 4 China 4t skútry
Pneumatická hustilka pneumatik s univerzálním využitím. Vhodná pro huštění pneumatik strojů, jízdních kol i nafukovacích člunů.
Mini kleště BGS se zahnutými čelistmi usnadní jemné práce na motocyklech a skútrech, dosáhnou do úzkých míst a protiskluzové rukojeti drží jistě.
Nástrčný klíč vyrobený v Německu vhodný pro mofa a mopedy značek Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, DKW, Miele, KTM a Rixe.
Hadice na stlačený vzduch z odolného polyuretanu s ochranou proti zalomení u spojek a otočnými a vyměnitelnými adaptéry spojek.
Balení 10 hadicových spon k upevnění hadicových spojů. Často používané v konstrukci strojů. Kvalita prvovýroby. Obsah odpovídá obrázku.
Tato 4dílná sada adaptérů promění ráčnové očkové klíče na ráčnu pro nástrčné hlavice. Díky zajištění je spojení rychlé a bezpečné a nahradí až tři ráčny.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Buzzetti S.R.L |
|---|---|
| Adresa : | Via Ronchetti 11 21040 Oggiona, Italy |
| E-mail : | info@buzzetti.com |