Potah sedla Stage6 (plný) černo - modrý Sherco 50ccm do 2006
Kód: S6-058865/BLDetailní popis produktu
Špičkový potah sedla Stage6, je ve výborné kvalitě, nabízí stylový vzhled a maximální přilnavost při sezení, díky protiskluzovému materiálu. Potahy jsou přesně navrženy pro konkrétní model, proto perfektně sedí. Potahy jsou navíc samozřejmě velice robustní a odolné. Potahy sedadel jsou k dispozici pro různé modely v mnoha barvách a ve 2 verzích (normální a plné potahy).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272000904 |
Nápis odznak PIAGGIO na přední kapotáž pro skútry Vespa PK 50, PK 80 a PK 125. OEM číslo pro srovnání 216719.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
V červené barvě kryt hlavy rámu vhodný pro Kreidler Florett Eiertank, Super 4 a K54/0M, pro stroje do roku výroby 1967.
Náhradní přední blatník v černé barvě je vhodný pro stroje QT-9.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Brzdový pedál pro Vespa 125 VNB1 VNB2 VNB3 a 150 VBB1T do čísla 126334, VBA1T od čísla 108233 a VGLA VGLB. Má doraz pro spínač brzdového světla.
Plechový šroub s křížovou drážkou pocházející z originálního náhradního programu Piaggio a označený OEM originální Piaggio náhradní díl.
Plastový kryt olejového čerpadla pro Tomos Mofa s olejovým čerpadlem. Šroubuje se na kryt zapalování. Barva bílá nelakovaná. OEM pro srovnání Tomos 236692
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |