Potah sedla Fantic XM 50 od 2017 Stage6 Full Covering, červená
Kód: S6-058867.2/REDetailní popis produktu
Stage6 potah sedla Fantic 50
Vysoce kvalitní potah sedla, se kterým mohou fanoušci Stage6 dodat svému stroji moderní custom vzhled a maximální grip.
Motocyklový potah sedla s maximálním gripem
Potah sedla musí poskytovat dobrý grip, abyste ani při sportovní jízdě neklouzali a šetřili ruce, a zároveň by měl dobře vypadat. No-slip potahy sedel od Stage6 splňují obojí: vynikající držení díky přilnavému povrchovému materiálu, barevně odlišené příčné pruhy (dle modelu 5 nebo 6) a sportovní offroad racing vzhled s decentním logem Stage6. Potahy jsou střiženy přímo na sedlo daného modelu a padnou perfektně. Zároveň jsou robustní a odolné.
Specifikace
- Model: Stage6 potah sedla Fantic XM 50
- Provedení: No-slip motocyklový potah sedla
- Součást balení: montážní návod
- Kompatibilita: Fantic XM 50 od roku 2017
- Kompatibilita: Fantic XE 50 od roku 2017
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272032493 |
Ve špičkové kvalitě trubka stupaček s hliníkovými sklopnými stupačkami pro stroje Simson modelů S 50, S 51, S 70, S 53 a S 83.
Chromovaný kovový koš na zavazadla v OEM kvalitě, vhodný pro Vespa V50, PV125, ET3 a Primavera, určený k montáži do nožního štítu Vespa Smallframe.
Jedna sada dílů kapotáže (5 kusů) z černého plastu vhodná pro MBK Booster -2004.
Černá zadní kyvka vhodná pro Simson S50, S51, S70.
Kvalitní hliníková zátka oleje Stage6, je s těsněním pro dokonalé utěsnění. Tyto olejové zátky jsou k dostání v mnoha barvách. Zátka má závit M16x2,0 a je vhodná pro motory...
Moto Nostra sada záslepek pro krytí otvorů po zrcátkách, určená pro skútry Vespa GTS 125 Keyless a Vespa GTS 300 HPE Keyless.
Černá, práškově lakovaná horní popruhová podpěra vhodná pro Simson mopedy S50N nebo S51N.
TPR Factory kliková skříň pro Minarelli AM6 vyvinutá pro motorsport. Nabízí vysokou přesnost, spolehlivost a zvýšení výkonu. Dodává se bez vnitřních dílů.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |