Pojistka plochá Mini 11,1mm 15A modrá
Kód: VC31012Detailní popis produktu
Pojistka plochá Mini 11,1mm 15A v modré barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8430525147119 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kabelový svazek připravený k montáži pro starý model Yamaha DT 50 MX, určen právě pro tento starý model Yamaha DT 50 MX.
Univerzální houkačka z pozinkovaného kovu pro skútr moped nebo motorku.
Zadní spínač brzdového světla ve špičkové kvalitě. Vhodný pro Honda MTXsh 50 a 80 a další modely, tedy nejen pro uvedené typy.
Kvalitní kondenzátor Daiichi z prvovýroby vyrobený v Japonsku vhodný pro motocykly Yamaha RD a DT 50 a 80 a pro FS 1 Mokick.
Italský zapalovací kondenzátor značky EFFE určený pro Velo Solex Mofa Moped. Výrobek je vyroben v Itálii a hodí se pro uvedené stroje.
Textilně opletený elektrický kabel vhodný pro Mofa, Moped, Mokick, motocykly a veteránské skútry. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.
Patice žárovky tachometru BA7s, vhodná pro Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80, KR51, KR51/2.
Originální náhradní díly přímo od výrobce Vašeho stroje se vyznačují především prvotřídní kvalitou a přesností výroby. Občas také trochu vyšší cenou, ale ne jednou dokáže cena...
Goebel zapalovací kontakt pro soustavy Bosch ve špičkové kvalitě. Použit u Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch aj. Jen pro vodicí osu na základní desce.
Plastový adaptér pro mazací plsť pro Piaggio Bravo Boxer Ciao Si. S externím kondenzátorem nahradí původní kondenzátor. Přimontujte, plsť vtlačte a promažte.
Náhradní voděodolný konektor má 2 piny. Jedná se o kvalitní konektor, který najdete u mnoha strojů.
Usměrňovač s připojovacím kabelem vhodný pro Yamaha. Kompatibilní s modely DT 50 80 M a RD 50 80 M Mokick pro odpovídající použití.
Hella brzdový tlakový spínač pro Mofa Moped Mokick Roller a motorky. V klidové poloze zapnutý. Vhodný pro více modelů Zündapp včetně KS a RS.
Replika houkačky určená pro modely Yamaha RD 50 M a FS 1 DX. Vhodná náhrada k uvedeným modelům a vzhledem odpovídá původnímu dílu.
Goebel kabelová bužírka vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a motocykl. Styl 50. let. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.
Originální relé dálkových světel Piaggio vhodné pro mnoho skútrů značek Aprilia Gilera Piaggio Peugeot Vespa. Použitelné na různých modelech
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bihr NV |
|---|---|
| Adresa : | Sint-Truidensesteenweg 252 3300 Tienen, Belgium |
| E-mail : | privacy@mybihr.com |