Podložka pod klapky 5° sklon AM6 / Derbi Stage6 modrá
Kód: S6-3318811/BLDetailní popis produktu
Podložka pod klapky Stage6 AM6 a Derbi 5 mm / 5° sklon
S podložkou Stage6 R/T pro Derbi a Minarelli AM6 (5 mm, 5°) můžete zlepšit výkon. podložka je k dispozici v různých barvách, takže lze zároveň upravit vzhled.
Konstrukce
podložka je vyroben z hliníku a díky moderní CNC technologii má čistý a bezchybný povrch. Je eloxovaný a opatřen laserem gravírovaným logem Stage6. Perfektně pasuje pod AM6 a Derbi klapky a vzhledem k tloušťce 5 mm optimalizuje výkon motoru. Prodloužený sací trakt vede k většímu objemu a lepšímu proplachování kanálků. Stage6 podložka pasuje k většině běžných klapek pro Derbi nebo Minarelli AM6. Ideální pro motory 50–80 ccm, vhodné pro Sport, Racing i High-End sestavy.
Upozornění
V závislosti na modelu může montáž vyžadovat úpravy na klapkách nebo bloku. Pro zajištění dokonalého těsnění doporučujeme použít silikonovou těsnicí hmotu.
Detaily
- CNC hliník
- Tloušťka: 5 mm
- Sklon: 5°
- Vnitřní rozměry: 47 × 44 mm
- Vnější rozměry: 72 × 54 mm
- Dodává se bez těsnění a šroubů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klapky a příruby |
|---|---|
| EAN: | 4051272040962 |
Drilastic sací měch ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu. Guma odolná UV a benzínu pro delší životnost. Vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch.
Sportovní membránový blok od DMP pro skútry značky Piaggio, určený pro tato vozidla, například pro model Aprilia Sportcity One.
Sací guma koleno ve špičkové kvalitě pro Kreidler Florett K 54 a pro LF LH Eiertank i další modely značky Kreidler, určeno pro ně.
Tuningová hliníková příruba sacího kolena umožňuje namontovat karburátor Bing SRE na moped Zündapp Belmondo Typ 247. Příruba je z hliníku.
Maskovaná tuningová příruba pro Puch Maxi Mofas und Mopeds s motorem E50, vyvinuta pro karburátor, navenek s logem Puch a 12, umožňuje plný výkon nenápadně.
Sací guma pro karburátor v delším provedení, vhodná pro Zündapp. Delší sací guma pro karburátor, určena pro použití se Zündapp.
Příruba Malossi MHR Viton, 30 mm, Minarelli horizontal - Skvělá přiruba od Malossi. Je vyrobena z vitonu a díky tomu vydrží dýl a zlepší se podmínky pro průtok paliva z...
Tuningová příruba se šikmým připojením pro motory Sachs 504 a 505, používané u Hercules Prima, M, DKW a KTM Mofa, Moped a Mokick.
Sací guma vhodná pro modely Puch Monza 4 S, Monza 4 SL, Monza 4 C, Monza 4 GP a Monza 4 XL. Určeno pro uvedené varianty.
CNC frézovaný spacer pod membránový blok pro Yamaha DT 50 zlepšuje proudění směsi a zvyšuje výkon ve vyšších otáčkách a dodává vizuální akcent.
Příruba vhodná pro Mobylette MBK typ AV 7 a AV 88, určena k připojení karburátoru a montáži. Vhodná pro AV 7 i AV 88 u Mobylette MBK.
Špičková filtrační komora vhodná pro Zündapp C 50 Super, Super Combinette typy 428 a 433, Sport Combinette KS 50 a KS 75.
Distanční podložka membránového bloku Voca zlepšuje proudění směsi a zvyšuje výkon zejména ve vyšších otáčkách, barevná eloxace dodává optický akcent a umožňuje montáž větších...
Replika příruby pro Kreidler Florett RS a Van Veen Flory. Vhodná pro Mofa závody. Jen na trati, mimo STVZO. Nutné úpravy. Bez záruky, vrácení nepoškozené.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |