Podložka pod klapky 5° sklon AM6 / Derbi Stage6 červená
Kód: S6-3318811/REDetailní popis produktu
Podložka pod klapky Stage6 AM6 a Derbi 5 mm / 5° sklon
S podložkou Stage6 R/T pro Derbi a Minarelli AM6 (5 mm, 5°) můžete zlepšit výkon. podložka je k dispozici v různých barvách, takže lze zároveň upravit vzhled.
Konstrukce
podložka je vyroben z hliníku a díky moderní CNC technologii má čistý a bezchybný povrch. Je eloxovaný a opatřen laserem gravírovaným logem Stage6. Perfektně pasuje pod AM6 a Derbi klapky a vzhledem k tloušťce 5 mm optimalizuje výkon motoru. Prodloužený sací trakt vede k většímu objemu a lepšímu proplachování kanálků. Stage6 podložka pasuje k většině běžných klapek pro Derbi nebo Minarelli AM6. Ideální pro motory 50–80 ccm, vhodné pro Sport, Racing i High-End sestavy.
Upozornění
V závislosti na modelu může montáž vyžadovat úpravy na klapkách nebo bloku. Pro zajištění dokonalého těsnění doporučujeme použít silikonovou těsnicí hmotu.
Detaily
- CNC hliník
- Tloušťka: 5 mm
- Sklon: 5°
- Vnitřní rozměry: 47 × 44 mm
- Vnější rozměry: 72 × 54 mm
- Dodává se bez těsnění a šroubů
Sací guma pro karburátor, vhodná pro Zündapp. Sací guma pro karburátor, vhodná pro Zündapp. Sací guma pro karburátor, vhodná pro Zündapp.
Sací guma karburátoru Drilastic špičkové kvality, vyrobená v Německu. Vhodná pro Zündapp Combinette a další Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Rixe, KTM a DKW.
Černá sací guma od Drilastic vhodná pro použití u Zündapp Combinette Typ 423 a u Zündapp Falconette Typ 425 pro obě uvedené verze.
Tuning příruba se šikmou přípojkou a adaptérovou deskou, vhodná pro motory Sachs, používaná u Hercules, DKW a KTM u mopedů a mokiků.
Špičková sací guma karburátoru pro Yamaha RD DT 50 MX a další modely. Určena k montáži mezi karburátor a vzduchový filtr.
Součást pro propojení válce a karburátoru se štefty. Umožňuje spojení těchto dílů a je přizpůsobena pro jejich vzájemné napojení.
Sací guma vhodná pro Zündapp Mofa, Moped, Mokick, KKR, Kreidler, Hercules, Puch a Simson Moped, určena k použití v uvedených modelech.
Rozpěrka membránového bloku Voca pro Yamaha DT 50 mění objem sání, zlepšuje proudění směsi a zvyšuje výkon ve vysokých otáčkách. Barevná eloxace. Navíc umožňuje osadit větší...
Příruba Carenzi pro montáž PWK karburátorů. Vhodná pro Minarelli AM6 a Derbi D50B0 řadičky a dodává se včetně spony a šroubů.
Mezikus Malossi 5 mm mezi karter a klapky pro lepší plnění motoru a zlepšení výkonu.
Gumová membrána benzinové pumpy určená k použití s Velo Solex 3800 Mofa Moped. Vhodná pro Velo Solex 3800 Mofa Moped.
Tuning příruba Parmakit pro Zündapp CS CX Hai ZD GTS C 50 Sport a další. Určena pro závodní použití. Nutné úpravy. Bez záruky. Vrácení jen nepoškozené.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |