Palivová nádrž, benzínová nádrž pro Simson Schwalbe KR 51, Duo
Kód: MG00071118Detailní popis produktu
Šedě práškově lakovaná nádrž Simson
Vhodná pro:
- Simson Schwalbe
- KR51/1
- KR51/2
- Duo4/1
- Duo4/2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057233139072 |
| Modely: | KR50 Schwalbe [KRO RH50], KR51 - KR51/1 Schwalbe [M53, M53/1], KR51/2 Schwalbe [M531, M541] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Páčka startéru a spojky startéru na startovací hřídel pro Puch Maxi s motorem E50 s jedním převodem. Pro srovnání Puch OEM číslo 349.1.12.331.1
Zadní kapotáž či blatník pro Beta RR 50 od 2021. Vhodné také pro Beta RR 125 LC R od 2021 a Beta RR 125 T od 2023. Barva černá.
Aretační hák pro Velosolex Mofa zvedne motor a přeruší kontakt s přední pneumatikou. Udrží motor stabilní při šlapání i údržbě. Vhodné pro SoleX 1400 až 3800, Mopex S4800 a...
Plastový kryt olejové pumpy pro Tomos Mofa s olejovou pumpou. Montuje se na zapalovací kryt. Barva černá. OEM číslo pro srovnání Tomos 236692
Dvoudílná sada fóliových samolepek Hercules na nádrž pro Hercules K 50, K 125, MK 3 a MK 4 včetně variant. Černá s bílým písmem, lesklý povrch.
Držák motorové pružiny určený pro modely Peugeot 103, 103 MVL a SP.
Sada stupaček pro spolujezdce s držákem a montážním materiálem. Vhodné pro Beta RR 50 od roku 2021. OEM čísla pro srovnání uvedena.
Motocyklová duše Deestone s rovným ventilkem TR-4 vhodná pro vybrané rozměry pneumatik.
Univerzální olejové vedení a podtlaková hadice typ C v černé barvě z materiálu NBR
Silentblok pro kyvné rameno zadního kola vhodné pro Peugeot 103 Mofa a Moped
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Karburátor Dellorto SHA vhodný pro Piaggio Vespa Ciao. Určen pro dvoutaktní provoz, sytič s přímým ovládáním páčkou. Bez připojení mixeru.
Šedé plastové víčko nádrže s dvanáctihrannou hlavou a logem Puch pro Puch Mofa jako Maxi N. Otvor zajišťuje odvětrání. Po montáži do dvou dnů pevně sedí.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |