Ocelová zajišťovací podložka pro Puch, M 50 Jet, KTM, Comet
Kód: MG00009326Detailní popis produktu
Zajišťovací plech rozety
vhodný pro mnoho modelů malých strojů Puch Moped a Mokick, jako M 50 Jet a KTM Comet.
Dostupný jako samostatný kus nebo jako sada se dvěma kusy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězová kola |
|---|---|
| EAN: | 4057233075974 |
| Univerzální díl: | Ne |
Vysoce kvalitní rozeta VOCA Racing vhodná pro Beta RR. Rozety od VOCA jsou precizně zpracované a nabízené pro různé modely a v několika variantách.
Rozeta 35 zubů pro Hercules K 50 62 až 70, K 50 Sprint do 1973 a MK 50 od 1963 se Sachs HS 115 V, kompatibilní i s KTM a DKW, vhodná pro DKW RT 159 Jet.
Pokud hledáte to nejlepší pro Váš stroj, tak Malossi je určitě to nejlepší co můžete vybrat. Na detailním popisu tohoto produktu pracujeme, pokud máte dotazy tak nás neváhejte...
Esjot rozeta od prvovýrobce ve špičkové kvalitě vyrobená v Německu. Určena pro Zündapp KS 50 typ 517 a 530 Super, Sport, Super Sport a další.
Zesílená tuningová rozeta Esjot pro různé mopedy Hercules, Garelli, KTM a Zündapp. Vyrobena v Německu v top kvalitě Esjot.
Rozeta vhodná pro různé modely Puch M 50 Racing Mokick, určena k použití s těmito motocykly a kompatibilní s více variantami této řady.
Rozeta Voca CNC červená vhodná pro Beta RR. Vysoce kvalitní výrobek od VOCA Racing. Rozety jsou přesně zpracované a dostupné pro různé modely a barvy.
Zesílená rozeta vhodná pro Kreidler Florett LF, LH, RMC, RM a Flory Mofa, Moped, Mokick. Dostupná v barvách zinek, šedá nebo černá dle dostupnosti.
Tato rozeta je vhodná pro Tomos. Rozeta je určena pro Tomos. Vhodná pro Tomos pro ty, kdo hledají rozetu pro Tomos. Tato rozeta je vhodná pro Tomos.
Esjot rozeta pro širokou škálu motocyklů Zündapp včetně Super Combinette, Sport Combinette a Falconette. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Vysoce kvalitní rozeta (typ 428) od značky AFAM, má 28 zubů a je vhodná pro stroje Kymco Maxxer, KXR 50, 90. Vnitřní průměr: 36mm, průměr ke šroubům: 56mm, průměr děr: M8.
Esjot rozeta špičkové kvality vyrobená v Německu. Vhodná pro motocykly Zündapp ZX 25 ZD 20 a ZD 40 s hliníkovými ráfky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |