Ocelová brzdová vačka s pákou pro Simson, S50, S51, S70, KR51/2, SR50, SR80
Kód: MG00032244Související produkty
Náhradní hřídel zadní brzdy s kontaktem pro brzdový spínač. Hřídel brzdy je vhodný na stroje Simson Schwalbe KR51/1, KR51/2, S50, S51, S70, Spatz SR4-1, Star SR4-2, Sperber...
Detailní popis produktu
Zadní brzdový vaček s pákou, vhodný pro Simson S50, S51, S70, KR51/2, SR50, SR80. Zbývající zásoby, pouze do vyprodání zásob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4057233097051 |
| Univerzální díl: | Ne |
| Výprodej: | Ano |
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing umožňuje více barevných akcentů na vašem brzdovém kotouči.
Šroub brzdového vedení s odvzdušňovacím ventilem vhodný pro stroje. Nabízí spojení pro brzdové vedení a umožňuje odvzdušnění.
Vratná pružina pro Puch Maxi Mofa a mopedy. Upevňuje se na zadní brzdový štít a zajišťuje napětí na brzdové páce. Přesné usazení a snadná montáž.
Univerzální brzdové táhlo pro řadu modelů Mofa Moped a Mokick od značek Zündapp Hercules Prima Kreidler a Puch. Lze jej snadno zkrátit pro přizpůsobení.
Deska brzdového unášeče vhodná pro Zündapp GTS 50 typ 529 a pro KS 50 typ 530 a KS 80 typ 530. Vhodná pro výše uvedené modely.
Zvýší brzdný výkon a bezpečnost tvého Simsona S51 díky přechodu na kotoučovou brzdu citlivější ovládání a kratší brzdná dráha.
Zadní brzdové táhlo včetně pružiny a matice. Top kvalita. Pasuje na Honda MT 5 8 Enduro. Součástí je pružina i matice.
Kompletní přední brzdový štít s paknami pro Simson, rychlá výměna a spolehlivější brzdění. Široká kompatibilita s oblíbenými modely.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing přináší další barevné akcenty na brzdový kotouč.
Vratné pružiny pro zadní brzdové pakny, balení 2 ks, vhodné pro různá Mofa a skútry. Před montáží ověřte vzdálenost montážních otvorů.
Sachs pružina pedálového startu unášeče brzdy pro Hercules, Miele, DKW, KTM a Rixe. Originální náhradní díl ze starých zásob se špínou a povrchovou rzí.
Zajišťuje spolehlivé spínání brzdového světla u Simsonů S50, S51, S70; jednoduchá montáž na původní místo pro bezpečnější jízdu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |