Náhradní lístky klapek V-Force 3 CR 500 (90-01)
Kód: VF3P794BDetailní popis produktu
Pro tento produkt momentálně připravujeme popis, který doplníme v blízké době.
Příruba vhodná pro Mobylette MBK typ AV 7 a AV 88, určena k připojení karburátoru a montáži. Vhodná pro AV 7 i AV 88 u Mobylette MBK.
Distanční podložka Voca Racing pro membránový blok zlepšuje proudění směsi, zvyšuje výkon ve vysokých otáčkách a umožňuje montáž větších membrán.
Filtrační komora v top kvalitě pro Zündapp C 50 Sport a GTS 50. Vhodná také pro další verzi GTS 50. Určeno pro uvedené modely.
Tuning příruba Parmakit pro Zündapp CS CX Hai ZD GTS C 50 Sport a další. Určena pro závodní použití. Nutné úpravy. Bez záruky. Vrácení jen nepoškozené.
CNC frézovaný spacer pod membránový blok pro Yamaha DT 50 zlepšuje proudění směsi a zvyšuje výkon ve vyšších otáčkách a dodává vizuální akcent.
Filtrační komora ve špičkové kvalitě, vhodná pro Zündapp C 50 Sport a vybrané typy GTS 50. Určeno pro použití s těmito modely.
Součást pro propojení válce a karburátoru se štefty. Umožňuje spojení těchto dílů a je přizpůsobena pro jejich vzájemné napojení.
Sací guma vhodná pro Zündapp Mofa, Moped, Mokick, KKR, Kreidler, Hercules, Puch a Simson Moped, určena k použití v uvedených modelech.
Parmakit tuningová příruba pro Zündapp CS, CX, Hai, ZD, GTS, C 50 Sport a další. Jen pro závodní použití, vyžaduje úpravy a seřízení, bez záruky.
Gumová membrána benzinové pumpy určená k použití s Velo Solex 3800 Mofa Moped. Vhodná pro Velo Solex 3800 Mofa Moped.
Sací guma ve špičkové kvalitě, vhodná pro Yamaha FS 1 Mokick a další modely. Kvalitní provedení pro uvedené použití. Hodí se pro dané použití u zmíněných modelů.
Příruba pro Zündapp KS 50 WC a KS 50 Super Sport. Další pro Sport Combinette Typ 510 a 515 a podobné. Ověřte vhodnost před nákupem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BIHR GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Alten Lokschuppen 10a 21509 Glinde Deutschland |
| E-mail : | info.germany@mybihr.com |