Náhradní díly výfuk Stage6 R/T 70 - 80ccm Derbi
Kód: S6-96193751ET05Detailní popis produktu
Sada náhradních dílů výfuku Stage6 R/T 70–80 Derbi
Náhradní díly pro výfuk Stage6 R/T 70–80 Derbi. Sada obsahuje všechny díly potřebné k revizi vašeho výfuku Stage6 R/T.
Tělo výfuku a tlumič nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272026942 |
Kompletní 6stupňová převodovka Schmitt pro Zündapp KS50 s 5stupňovým motorem. V balení je hřídel převodovky řadicí váleček klín řadicí hřídel a hřídel nakopávačky
Černé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem, vhodné pro Solex 3300, 3800 a 5000 s plastovou nádrží. Součástí je odvětrání a těsnicí kroužek.
Černý krycí štít nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pro porovnání OEM číslo MBK Yamaha 5C2 F8312 10
Sada šedých gripů s plynovým a pevným úchopem. Vhodná pro vintage malé stroje jako Peugeot, Mobylette, MBK a Piaggio Mofa, Moped a Mokick.
Pozlacené hliníkové custom víčko nádrže s laserovaným logem 66HEROES. Vhodné pro Puch Mofas, například Puch Maxi S a N.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Černý plastový kryt motoru vhodný pro Mobylette a modely MBK 51 a 881
Vymezovací podložka na řadicí pedál pro nepřímé řazení 4 a 5stupňových motorů vhodná pro Kreidler Florett RS K54/53. Originální náhradní díl Kreidler
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Páčka startéru a spojky startéru na startovací hřídel pro Puch Maxi s motorem E50 s jedním převodem. Pro srovnání Puch OEM číslo 349.1.12.331.1
Šedé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem pro Solex 3300, 3800 a 5000 Mofa a Moped s plastovou nádrží. S odvzdušněním a těsnicím kroužkem.
Držák motorové pružiny určený pro modely Peugeot 103, 103 MVL a SP.
Karburátor Dellorto SHA vhodný pro Piaggio Vespa Ciao. Určen pro dvoutaktní provoz, sytič s přímým ovládáním páčkou. Bez připojení mixeru.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Matně černá kyvná vidlice pro Simson z kvalitního hliníku. Zvyšuje tuhost a ovladatelnost, vhodná pro tuningové motory. Součástí jsou napínáky řetězu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |