Kroužek rámového chrániče pro Puch Maxi
Kód: 55375Detailní popis produktu
Technické detaily:
- Materiál: pružinová ocel
- Povrch: pozinkováno
- Tloušťka drátu: 1,5 mm
- Tvar: kruhový drát – pojistný kroužek
Puch OEM-č. pro srovnávací účely: 349.1.20.536.1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a díly do motoru |
|---|---|
| EAN: | 4057237671752 |
| Univerzální díl: | Ne |
Zajišťovací plech pro matici převodového kola. Vhodné pro Puch Z50 X30 Sport a X30 Velux a pro dvourychlostní MS MV MV50 a třírychlostní VSD DS VZ MC
Držák lanka spojky Voca pro Vespa Smallframe vhodný pro modely Primavera a PK s uniball kloubem pro přesné nasměrování lanka na spojku
Otevřené pasovací pouzdro pro motor Sachs a hlavu válce. Vhodné pro Sachs AMAL X, A S, AL S, 2 S, 2 KS, 3 LS. Použitelné u Hercules, Miele, DKW, Gritzner.
Černé gumové vedení kabelů pro Velosolex a Solex Mofa. Chrání kabely a bowdeny před oděrem, tlumí vibrace a zajišťuje čistý vzhled na rámu.
Speciální matice pro upevnění variátoru na klikové hřídeli pro Piaggio Ciao Si Bravo a Boxer. Osazení zapadá do vodicího pouzdra a zajišťuje centrování.
Fialový plnicí šroub oleje Voca Racing vhodný pro Minarelli ležatý s novým designem a gravírovaným logem, otvory pro bezpečnostní drát a okroužkem v balení.
Upevňovací deska pro olejový kondenzátor Velo Solex. Vhodná pro modely Solex 45, 330, 660, 1010, 1400, 1700, 2200, 3300, 3800, 5000, Plisolex a Micron.
2dílná sada upevnění pastorku ze zajišťovacího plechu a matice pro Zündapp Belmondo, Bergsteiger M25 M50, Alpa Spezial 3000 a Alpa Black River. Vhodná jen pro zesílenou hřídel...
Sada hliníkových objímek řídítek modře eloxovaná vhodná pro Puch Mofa a Mopeds. Určena jako můstky nebo objímky řídítek.
Ramenní matice pro osu motoru Solex a Mopeds. Náhrada OEM VéloSoleX 312 a Motobécane MBK 62167. Vhodná pro řadu modelů SoleX.
Odolné kovové ložiskové pouzdro pro mokiky a lehké motocykly Hercules, DKW, KTM a Rixe zajišťuje hladký chod a snadnou montáž při údržbě.
Kompletní opravná sada pro Piaggio Ciao obsahuje mosazná pouzdra pro obě kyvná ramena. Nahrazují opotřebená plastová a zlepší stabilitu a omezí vibrace.
Olejový plnicí a kontrolní šroub 66Heroes pro Puch Maxi s motorem E50. Má čočkovou hlavu s drážkou a je umístěn na víku spojky. Vyroben z leštěné mosazi.
CNC frézovaná černě eloxovaná olejová zátka 66Heroes s přetlakovým otvorem. Nahrazuje plast či ocel a zlepšuje vzhled. Snadné otevření bez nářadí. Vhodná pro vybrané Zündapp a...
Vypouštěcí šroub oleje pro Puch Maxi a X30 NG moped se vzduchem a ventilátorem chlazeným motorem ZA50. Není vhodný pro motory LG2 s katalyzátorem.
Leštěná mosazná olejová zátka 66HEROES pro motory Sachs 503 a 535 a modely jako KTM GP40. Ověřte závit u 503 ABL. Sachs OEM číslo A4479.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |