Koncovka lanka šroubovatelná - 5,5x7,5mm
Kód: 36417Detailní popis produktu
Náhradní šroubovatelná koncovka lanka má rozměry: 5,5x7,5mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057237575326 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
| Předpokládaný datum naskladnění: | 26.05.2026 |
Plynové lanko připravené k montáži pro Puch N 50 a M 50 Racing Moped Mokick, kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek pro většinu Zündapp.
Plynové lanko v top kvalitě vyrobené v Itálii. Určeno pro Piaggio APE v provedeních Car, MP a TM podle specifických modelů.
Prémiové plynové lanko Naraku pro skútr Peugeot Vivacity 2T od 2008. Má PTFE vložku pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Špičkové plynové lanko s obloukem vyrobené v Německu, vhodné pro různé Miele 50 ccm Moped Mokick. Bowdeny dostupné samostatně nebo jako sady.
Kompletní plynové lanko připravené k montáži pro Simson S 51, S 50 a S 70 Mokick. Nabízí špičkovou kvalitu a je vyrobeno v Německu.
Plynové lanko Naraku pro Sherco 50 SM R a SE R s vnitřní PTFE vložkou. Chod je trvale velmi lehký bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Připravené k montáži plynové lanko v šedé barvě pro Miele K 52 ročník 1958. Špičková kvalita a výroba v Evropě specializovanou firmou.
Špičkové plynové lanko připravené k montáži pro Hercules Hobby Rider HR 2. Vhodné i pro jiné modely po dotazu. Nabízíme lanka pro Zündapp.
Plynové lanko, 212cm, GY6/152QMI - Plynové lanko pro 4T Čínské skútry s objemem 125ccm a motorem GY6. Délka lanka je 212 cm.
Špičkové připravené lanko plynu pro Zündapp KS 80 Super Typ 537 vyrobené v Německu. Široká nabídka lanek a sad pro Zündapp Kreidler Hercules Puch a KTM.
Plynové lanko vhodné pro Velo Solex, konkrétně pro modely 3800 4400 a 4800, určeno pro Mofa a Moped, podle tohoto označení.
Plynové lanko špičkové kvality vyrobené v Itálii. Vhodné pro Piaggio APE včetně vybraných verzí TM a P703. Určeno pro vybrané modely.
Plynové lanko Naraku s vnitřním PTFE pro skútr Peugeot Jetforce zajišťuje trvale lehký chod bez nutnosti mazání. PTFE lanka nemažte.
Černé plynové lanko MOGA vhodné pro Zündapp KS 125 a KS 175 s vodním chlazením, typ 521, s OEM označením pro srovnávací účely.
Montážně připravené plynové lanko špičkové kvality pro Hercules RX 9 Mokick, vyrobené v Německu. V obchodě další lanka a sady, možné i poptávky.
Náhradní plynové lanko je vhodné pro stroje Derbi GPR 50 do roku výroby 2003. Celková délka 116cm / 91cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |