Jehlové ložisko NTN HMK 2515 F, 25x33x15mm
Kód: HMK2515FDetailní popis produktu
Kvalitní jehlové ložisko, od japonského výrobce NTN, má výbornou kvalitu. Označení ložiska HMK 2515 F. Ložisko má rozměry: vnitřní průměr: 25 mm, vnější průměr: 33 mm, šířka: 15 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a díly do motoru |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Výrobce: | NTN |
Olejový plnicí šroub Voca Racing pro Minarelli horizontal červený s novým designem a laserovým logem dostupný v barvách. Zátka s otvory pro bezpečnostní drát a O kroužek v balení
Dekompresní ventil pro různé mopedy s motorem Sachs, používaný u značek Hercules, DKW a Miele, vhodný pro širokou škálu modelů a ročníků.
Tlumič vibrací pro hlavu válce určený pro pravou stranu hlavy válce. Vhodný pro vzduchem chlazené Honda MTX, MT, MB a Simson MTX.
Olejová plnicí zátka Voca Racing pro Minarelli horizontal s novým designem a laserovým logem. Dostupná v barvách, má otvory pro bezpečnostní drát a O kroužek.
Sada ložisek motoru a převodovky pro Simson S50, KR50, KR51/1, SR4-1, SR4-2, SR4-3, SR4-4, Schwalbe, Star, Sperber, Spatz, Habicht . V sadě jsou ložiska 2x6303, 1x6203, 1x6000,...
Podložka podle normy DIN 9021 z oceli s pozinkovaným povrchem, s provedením odpovídajícím této normě a materiálu s pozinkováním.
Zesílený čep pro uchycení motoru v rámu pro Piaggio Ciao Bravo Si Boxer a SuperBravo. Vhodný při použití startéru s lankem nebo alternativního karteru.
Zajišťovací plech pro matici převodového kola. Vhodné pro Puch Z50 X30 Sport a X30 Velux a pro dvourychlostní MS MV MV50 a třírychlostní VSD DS VZ MC
Náhradní gumová podložka pro držák motoru je vhodná na Simson SR50 a SR80.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NTN Europe |
|---|---|
| Adresa : | Rue des Usines 1 74010 Annecy, France |
| E-mail : | contact@ntn-snr.com |