Hliníková hlava válce s dekompresním ventilem pro Peugeot, 103 TSE
Kód: MG00064367Detailní popis produktu
Hlava válce s dekompresním ventilem, vhodné pro Peugeot 103 TSE Moped.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlava válce |
|---|---|
| EAN: | 4057233124566 |
| Univerzální díl: | Ne |
Náhradní hlava válce Naraku, vhodná pro skútry s vodním (vertikálním) válcem Peugeot o objemu 70ccm.
Hlava válce Naraku 85ccm, 51 mm, 139qmb/a - Hlava Válce od specialisty na čtyřtaktní motory Naraku pro kit 85ccm. Náhradní hlava k tomuto velkému válci.
Hliníková hlava válce kompatibilní s vybranými modely Puch Maxi S a N, X30 Automatik, Sport NS a NL, X30 Sport NG 2A a Supermaxi.
Vahadla ventilů ve standardní kvalitě, 139QMB/A
Náhradní hlava válce 50ccm je vhodná pro motory Piaggio LC (pětiúhelník) vyrobené od roku 1997.
Háček pro dekompresní lanko pro Piaggio Ciao, Bravo, Si a Boxer. Zesílená verze brání zlomení či ohnutí a může nahradit podložku. Vyrobeno v Německu.
Náhradní hliníková hlava válce 50ccm s vrtáním 38mm. Hlava válce má krátké chladící žebra a je vhodná pro mopedy Puch Maxi a X30 Automatic.
Náhradní hlava pro válec Airsal Xtrem 78ccm s vrtáním 50mm a zdvihem 40mm. Hlava válce je vhodná pro motory Piaggio / Derbi D50B0.
Náhradní hlava válce Naraku 70ccm, je vhodná pro motory Peugeot horizontal LC. Hlava je v dobré kvalitě.
Náhradní vstřikovací ventil pro válce Polini Sport 70ccm. Vstřikovací ventil je vhodný pro skútry 50ccm se vstřikováním Aprilia Di-Tech, Piaggio (Di-Tech / Pure-Jet).
Náhradní hlava válce Polini, na válec 70ccm s průměrem 47,4mm, vhodná pro motory Piaggio vzduchem chlazené.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |