Guma stupačky 120 mm x 40 mm černá pro BMW, NSU, Miele, DKW, Rixe
Kód: MG00002207Detailní popis produktu
| Sada (2 kusy) gum na stupačky ve špičkové kvalitě, vhodná pro BMW veteránský motocykl. |
Rozměry:
Vhodné také pro NSU, Miele, DKW, Rixe atd. Prosím porovnejte rozměry. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057233045878 |
| Univerzální díl: | Ne |
Napínák řetězu ve špičkové kvalitě. Vhodný pro Piaggio Ciao Mofa Moped, určen k použití na tomto mopedu a odpovídající pro tento model.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Brzdový pedál pro Vespa 125 VNB1 VNB2 VNB3 a 150 VBB1T do čísla 126334, VBA1T od čísla 108233 a VGLA VGLB. Má doraz pro spínač brzdového světla.
Samolepka v černé a zlaté barvě vhodná pro Kreidler Mofa Mokick. Vhodná k nalepení na modely Kreidler Mofa i Mokick.
Chromovaný kryt řetězu určený pro mopedy Kreidler, například pro modely Florett, K54, RS, LF a LH. Vhodný pro tyto typy.
Distanční sloupek pro boční díly kapotáže, vhodný pro Kreidler Mofas a Mopeds. Určen pro použití s bočními částmi kapotáže u těchto modelů.
Náhradní podsedlový plast v černé barvě je vhodný pro skútry Peugeot Speedfight 2.
Víčko nádrže s logem vhodné pro Zündapp. Víčko s logem určené pro nádrž Zündapp, vhodné tam, kde je potřeba víčko se znakem Zündapp.
Sada držáků blinkrů v špičkové kvalitě, vhodná pro Honda MTX Enduro Mokick. Určeno pro tento model s důrazem na špičkové provedení.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |