Drát výpletu Alpina 1 kus M3 L=194mm D=2,60mm pozinkovaný
Kód: MG00021609Související produkty
Tento nipl je nabízen jako 1 kus a je vhodný pro různá Mofa, Moped a Mokick. Pro srovnání je k dispozici OEM číslo 53D70F52.
Vhodné pro různé mofa, moped a mokick. Špice špičkové kvality vyrobená v Německu. Určeno k použití na ráfku pro uvedené typy.
Špice Alpina s pozinkovaným povrchem a mosazným niplem je vhodná pro různé Mofa, Moped und Mokick. Značka Alpina. Špice Alpina.
Detailní popis produktu
Paprsek Alpina 1 kus M3 L=194 mm D=2,60 mm pozinkovaný, vhodný pro různé Mofa, Moped a Mokick.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4057233084662 |
| Modely: | Mopedy |
| Značky: | Zündapp mopedy |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ano |
Sada 144 kuliček určených pro použití v kuličkových ložiscích. Kuličky jsou dodávány v počtu 144 kusů. Určeno pro kuličková ložiska.
Čepičky ventilků „Peace-Hand“ ve stříbrné barvě. V sadě jsou 2 kusy čepiček.
Sada drátů pro zadní kolo Zündapp Automatic Mofa typ 442 vyrobená z vysoce kvalitní oceli poskytuje stabilitu, přesné usazení a dlouhou životnost.
Německá společnost Heidenau má 60 let zkušeností s výrobou pneumatik a patří k předním výrobcům pneumatik pro motocykly. Heidenau dodává vynikající pneumatiky pro skútry, velké...
Chromovaný ráfek vhodný pro Mofa, Moped a Mokick, určený také pro lehké stroje. Jde o aktuální zboží, žádné staré zásoby.
Špice Alpina s pozinkovaným povrchem a mosazným niplem je vhodná pro různé Mofa, Moped und Mokick. Značka Alpina. Špice Alpina.
Údaj je určen výhradně ke srovnání a vztahuje se ke značce Piaggio. Neobsahuje žádné další specifikace ani podrobnosti. Pouze pro orientaci.
Distanční pouzdro zadního kola vhodné pro Zündapp CX Hai 25/50 Typ 448 mofa moped, vyrobeno německým specialistou na příslušenství pro dvoukolové stroje.
Kompletní zadní kolo pro Puch Maxi N S Mofa Moped. Připravené k montáži s ložisky, pojistnými maticemi a brzdovými obloženími. Replika z EU.
Fixa na pneumatiky v bílé barvě. S touto fixou můžete docílit zlepšení vzhledu pneumatiky. Barva je odolná vůči povětrnostním vlivům a výsledkem je krásný závodní vzhled...
Ventilky do duší pro mofa, moped, mokick, skútry a motocyklové pneumatiky, určené do duší. Balení obsahuje pět kusů celkem.
Ráfek od Italcerchio vhodný pro Piaggio Ciao, Bravo a Boxer. Určení odpovídá těmto modelům a použití je pro ně přizpůsobeno.
Ráfek je chromovaný a vhodný pro Mofa, Moped, Mokick a lehký motocykl. Jedná se o aktuální zboží, nikoli o staré zásoby.
Kompletní sada chromovaných paprsků zadního kola s niplemi pro Yamaha FS 1 DX, celkem 36 kusů. Paprsky jsou ve špičkové kvalitě a dodávají se s niplemi.
Originální ráfek Kreidler Rigida pro přední kolo. Vhodný pro MF 2, Flory MF32, MF20 a MF22 pro moped a mofa. Kompozit s černými paprsky v pěti hvězdách.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |