Chromované dráty 145 mm 3,5 mm s niplem 6 mm 16 mm 9 mm pro Honda, MT 5 50
Kód: MG00021339Detailní popis produktu
Kompletní sada chromovaných drátů zadního kola s niply (36 ks) vhodné pro Honda MT 5 50.
- Délka drátů: 145 mm
- Průměr: 3,5 mm
Niple:
- montážní průměr cca 6 mm
- délka cca 16 mm
- hlava cca 9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4057233082828 |
| Univerzální díl: | Ne |
Kompletní zadní kolo pro Puch Maxi N S Mofa Moped. Připravené k montáži s ložisky, pojistnými maticemi a brzdovými obloženími. Replika z EU.
Zadní osa vhodná pro Puch X 40 4. Kompatibilní s uvedeným modelem a určena pro jeho použití. Vyrobeno v Německu. Produkt určen pro konkrétní model.
Přední osa kola ve špičkové kvalitě pro Zündapp: C 50 Sport, GTS 50, KS 50 včetně Water Cooled, Sport, Cross a Super Sport, Sport Combinette a KS 80.
Německá společnost Heidenau má 60 let zkušeností s výrobou pneumatik a patří k předním výrobcům pneumatik pro motocykly. Heidenau dodává vynikající pneumatiky pro skútry, velké...
Distanční kroužek pro zadní náboj na držáku rozety, vhodný pro vybrané modely Zündapp GTS C 50 Sport, C 50 Super, KS 50 Sport a KS 50 Cross
Continental ráfková páska určená na ráfky, vhodná mimo jiné pro Zündapp M 50 Bergsteiger, Hercules, Kreidler, Puch a další.
Sada drátů pro přední kolo vybraných mopedů Piaggio. Vhodná pro modely Bravo, Boxer a Ciao v regionu EMEA také pro Si Mix.
Kuličkové ložisko SKF vhodné jako ložisko kola pro modely Kreidler Flory MF 2, MF 4, MF 20, MF 22, Mofa a Moped s kompozitními ráfky.
Kompletní osa předního kola o průměru 11mm a délce 153mm. Osa předního kola je vhodná na mopedy Puch Maxi s paprskovými koly.
Ráfek od Italcerchio vhodný pro Piaggio Ciao, Bravo a Boxer. Určení odpovídá těmto modelům a použití je pro ně přizpůsobeno.
Jednotlivý zahnutý drát určený pro Simson Mofa SL1. Používá se v předním i zadním kole u modelů SL1 i SL2, tedy v obou kolech.
Špičkově zpracovaná osa předního kola vyrobená v Německu. Vhodná pro Zündapp CX 25, CX 50, Hai 25 a Hai 50 Typ 448. Kompatibilní s uvedenými modely.
Matice pouzdra osy pro dělenou zadní osu, vhodná pro Zündapp GTS KS 50 C 50 Typ 529 a také pro další modely značky Zündapp.
Heidenau Oldtimer motocyklová duše. Vhodná k použití pro různé odpovídající rozměry pneumatik historických motocyklů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |