Brzdové lanko ocelové 1010 mm pro Victoria, DKW, Zweirad Union Typ 101
Kód: MG00084729Detailní popis produktu
Kompletní lanko nožní brzdy pro Victoria DKW Zweirad Union Typ 101
K montáži připravené, vyrobené v Německu, ve špičkové kvalitě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233165552 |
| Univerzální díl: | Ne |
Černé přední brzdové lanko MOGA pro Hercules XE 5 Mokick. Robustní a spolehlivé, ideální pro klasické Mokick i pro kutily a renovace.
K montáži připravené lanko nožní brzdy pro Puch Cobra GT, GTL a GTS vyrobené v Německu. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Puch.
Kvalitní lanko ruční brzdy pro Victoria Vicky 4 a dvourychlostní Moped Mokick. Vyrobeno v Německu. Připraveno k montáži. Vhodné pro mnoho modelů Zündapp.
Brzdové lanko nožní brzdy pro DKW Hummel Super, Victoria Vicky Standard a Super a Express Super Typ 102. Made in Germany. Mnoho lank a sad pro další DKW.
MOGA zadní brzdové lanko v černé barvě, kvalita z Německa. Vhodné pro Solo 712 713 a Mofa Moped. Možné různé provedení.
Kompletní a k montáži připravené zadní brzdové lanko, vhodné pro Hercules Saxonette i další modely. OEM číslo je uvedeno pro srovnání.
Černé přední brzdové lanko MOGA pro Hercules Prima Presto a Prima Pronto. Zajišťuje přesné a spolehlivé brzdění, dlouhou životnost a stálý výkon.
Zadní brzdové lanko špičkové kvality pro Puch Monza a další. Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely. Nabídka pro Zündapp, Kreidler, Puch a KTM.
Černé přední brzdové lanko pro veteránský Zündapp DB 201 zajišťuje přesné brzdění, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Vhodné pro údržbu.
Kompletní brzdové lanko v top kvalitě vyrobené v Německu pro Zündapp GTS 50 C 50 Sport. Na dotaz jsou k dispozici i další lanka a sady pro Zündapp.
Černé brzdové lanko pro přední brzdu vhodné pro Honda MT 5, MT 50, MT 8 a MT 80. Je delší než originální. OEM číslo pro srovnání 45450 167 000.
Kompletní brzdové lanko ruční brzdy pro Victoria DKW Zweirad Union typy 102 112 a 113. Vyrobeno v Německu ve špičkové kvalitě a připravené k montáži.
Brzdové lanko zadního kola, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp Automatic Moped typ 444. Další lanka a sady Bowdenových lanek v e shopu.
Tento produkt je přední brzdové lanko vhodné pro Simson Duo 4/1 a Duo 4/2, vyrobené v Německu a poskytující špičkovou kvalitu.
Kompletní lanko nožní brzdy připravené k montáži, vhodné pro modely Simson SR 50 a SR 80 Mokick, dodává se jako celek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |