Bowden černý 50m x 6mm
Kód: VC29089Detailní popis produktu
Černý bowden 50m, vnější průměr 4,7mm, vnitřní průměr 3,2mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 8430525013346 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Plynové lanko připravené k montáži pro Zündapp Sport Combinette Typ 515. Vyrobené v Evropě odborným výrobcem a ve špičkové kvalitě.
Plynové lanko v špičkové kvalitě vyrobené v Rakousku u prvovýrobce, vhodné pro Puch Maxi L a S. Další lanka stejné kvality najdete v našich obchodech.
Černé lanko plynu pro Honda MBX 50 AC05 roky 1985 až 1988 a Honda MBX 80 HC04 roky 1983 až 1985
Plynové lanko, 212cm, GY6/152QMI - Plynové lanko pro 4T Čínské skútry s objemem 125ccm a motorem GY6. Délka lanka je 212 cm.
Černé plynové lanko připravené k montáži, vhodné pro Zündapp KS 50 WC Typ 517. Vyrobeno v Německu, provedení vysoké kvality.
Náhradní plynové lanko je vhodné pro stroje Derbi GPR 50 do roku výroby 2003. Celková délka 116cm / 91cm.
Připravené k montáži plynové lanko pro Puch Ranger 4 TL Moped Mokick. Kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Zündapp.
Náhradní plynové lanko PTFE je vhodné pro stroje Derbi GPR od roku výroby 2006. Vysoké samomazné vlastnosti materiálu PTFE umožňují velmi dobré klouzání lanka bez nutnosti...
Náhradní šroubovatelná koncovka lanka má rozměry: 8,0x15,0mm.
Lanko plynu pro Rieju s olejovým čerpadlem Mikuni řeší přetržená lanka. U tuhé chůze vyměňte celé. PTFE provedení chodí lehce a nemažte ho.
Náhradní horní plynové lanko, je vhodné pro skútry Yamha Aerox a MBK Nitro.
Špičkové plynové lanko připravené k montáži pro Mobylette N140 a N150. Vhodné i pro další modely. Nabízíme mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Černé plynové lanko MOGA vhodné pro Zündapp KS 125 a KS 175 s vodním chlazením, typ 521, s OEM označením pro srovnávací účely.
Plynové lanko pro Velo Solex 3800, tedy lanko plynu kompatibilní s Velo Solex 3800, určené konkrétně pro tento typ Velo Solex 3800.
Kompletní plynové lanko Naraku pro Kymco Super 9. Má vnitřní PTFE vložku pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nikdy nemažte, jinak se poškodí.
Černé plynové lanko vhodné pro Zündapp CS 25, CX 25 a Hai 25. Vhodnost je určena podle uvedených modelů a jejich označení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |