Boční stojan IGM ocelový černý pro Puch Monza
Kód: MG00002464Detailní popis produktu
Černý ocelový IGM boční stojan vhodný pro Puch Monza.
K montáži jsou potřeba šrouby M8. (Nejsou součástí balení.)
Boční stojan nelze používat současně s hlavním stojanem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavní a boční stojany |
|---|---|
| EAN: | 4057233047575 |
| Modely: | Monza / M50 Sport 48,8ccm 1-válec 2T, AC 2,6PS 4-6kvalt nožní řazení 40/60km/h 1972-1983 Mokick |
| Značky: | Puch |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Hlavní stojan vhodný pro Puch MS, VS a MV 50 a další modely. Určen pro uvedené typy a použitelný také pro další modely stejné značky.
Pružina hlavního stojanu pro Zündapp KS 50, GTS 50, C 50 Sport, KS 80, C 50 Super a Automatic Mofa. Vhodná pro uvedené modely.
Hlavní stojan s pružinou a pouzdrem v absolutní špičkové kvalitě, vhodný pro Zündapp Bergsteiger. Vyrobeno společností Moped Garage.
Hlavní stojan se šrouby a pružinou, vhodný pro Mobylette MBK 51. Stojan je se šrouby a pružinou a je určen pro Mobylette MBK 51.
Osa hlavního stojanu vhodná pro Yamaha FS 1 Mokick. Komponent určený pro použití v sestavě hlavního stojanu tohoto modelu.
Hlavní stojan s rozpěrkou vhodný pro Zündapp GTS, C 50 Sport, KS 50 typy 517, 529, 530 a také Zündapp C 50 Super typ 441.
Černý boční stojan Buzzetti vhodný pro Piaggio Liberty S. Černé provedení a určení pro tuto řadu od značky Buzzetti. Piaggio Liberty S.
Boční stojan pro Yamaha DT 50 M a MX Mokick, určený pro Yamaha DT 50 M a také pro MX Mokick, vhodný pro použití s uvedenými modely.
Pružina hlavního stojanu určená pro motocykly Puch MV MS VS DS a pro Mofa, Moped i Mokick. Vhodná jako náhradní díl pro uvedené modely.
Hlavní stojan vhodný pro modely Zündapp GTS, Zündapp C 50 Sport, Zündapp KS 50 typy 517, 529, 530 a také Zündapp C 50 Super.
Prénafa pouzdro hlavního stojanu v prémiové kvalitě vyrobené v Německu vhodné pro Zündapp Super Combinette Typ 429 a další modely od německého specialisty
Hlavní stojan Buzzetti černá, Piaggio 1 Elettrico, Active Elettrico
Hlavní stojan ve špičkové kvalitě určený pro Zündapp Sport Combinette. Černá replika odpovídající provedení pro tento model.
Špičkový hlavní stojan pro Zündapp ZD ZR ZL ZX ZA Mofa Moped Mokick. Součástí jsou upevňovací šrouby. Před koupí zkontrolujte rozměry, existují dvě verze.
Rozpěrka stojanu vhodná pro typy KR51/1, KR51/2, SR4-2, SR4-2/1, SR4-3 a SR4-4, určena pro tyto modely. Použití je omezeno na uvedené typy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |