B-zboží kyvná vidlice Racing pro Simson Schwalbe KR51
Kód: 53251-BDetailní popis produktu
| Pozor, kvůli poškození laku nabízíme tuto kastovou kyvnou vidlici jako B-zboží. |
| Závodní kastová kyvná vidlice v černém provedení, vyrobená z oceli, se zesílenými polyamidovými pouzdry kyvky. Určená pro Simson Schwalbe KR51, KR51/2. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237661838 |
| Modely: | KR51 - KR51/1 Schwalbe [M53, M53/1], KR51/2 Schwalbe [M531, M541] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
3dílná sada samolepek na nádrž v černé a červené barvě. Vysoká kvalita. Vhodné pro Kreidler Florett RS RMC a další atd.
Držák pro fixaci sítka airboxu pro karburátor Bing SRF. Spona z pozinkované pružinové oceli. Používané i v Zündapp Belmondo a u Kreidler, Puch a Sachs.
Příruba Polini pro Puch Maxi s karburátory CP a Dellorto PHBG. Součástí je těsnění a dva imbusové šrouby.
Držák světlometu pro Simson S50, S51 a S70 bez montážního materiálu. Úhelník z pozinkované oceli vhodný jako náhrada pro kulaté lampy.
Šedé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem pro Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped s plastovou nádrží. Včetně odvětrání a těsnění.
Plastový kryt olejového čerpadla pro Tomos Mofa s olejovým čerpadlem. Šroubuje se na kryt zapalování. Barva bílá nelakovaná. OEM pro srovnání Tomos 236692
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Hřídel spojky pro Puch E50 s automatickou převodovkou. Vhodná pro Puch Maxi S, N, Strada, Supermaxi LG1 a Maxi Plus. OEM Puch 349.3.12.028.1
Vymezovací a přesná podložka pro brzdovou páku nebo hlavní hřídel. Vhodná pro Kreidler Florett RS, LF, LH a GT. Originální náhradní díl.
Plastový kryt olejového čerpadla pro Tomos Mofa s olejovým čerpadlem. Připevňuje se na kryt zapalování. Barva šedá. OEM pro srovnání Tomos 236692
Černý nášlap vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pasuje na verze s dvoutaktním i čtyřtaktním motorem.
15dílná sada kapot Naraku v matné černé pro Yamaha T‑Max 560 a Tech Max 560 modely 2022–2024 s motorem Euro 5. Dva zadní díly s ražbou 560.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |