Adaptér brzdiče JS MANUF černý elox, pro brzdič Brembo GP4, M4, M50 Vespa GTS 125-300ccm (2023-)
Kód: MV062605BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výborný CNC adaptér brzdiče JS MANUF, je určený pro radiální brzdiče Brembo s roztečí 100 mm jako je například GP4, M4, M50. Adaptér je vhodný pro skútry Vespa GTS 125-300 ccm od roku 2023.
Tento adaptér je velice snadný namontovat a umožní Vám namontovat pořádný brzdič, který výrazně zvýší brzdný účinek. Barva černý elox.
Černý spínač brzdového světla pro stroje s nožní brzdou, ovládaný lankem. V klidu je vypnut. Lze jej univerzálně připevnit na rámy Mofa či vzpěry nosiče.
Zadní spínač brzdového světla s pružinou určený pro Yamaha RD DT 50 M MX. Tento díl je vhodný pro použití u Yamaha RD DT 50 M MX podle označení.
MOGA ložisková pouzdra páky nožní brzdy, sada 2 kusů pro Hercules K 50 Sprint, RL MK 50, MK K 75 GS a další. Před koupí ověřte variantu. Vyrobeno v Německu.
Nerezový brzdový unašeč pro páku nožní brzdy ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu vhodný pro různé Zündapp modely od německého specialisty
Goebel zadní spínač brzdového světla pro mofa a mopedy Kreidler Flory MF MP, Yamaha, Honda, Kawasaki a Suzuki. Včetně držáku a pružiny. Od německého specialisty
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | JS Manuf No. 216-2, Bade St |
|---|---|
| Adresa : | Shulin Dist., New Taipei City 238 , Taiwan - Republic of China |
| E-mail : | info@jsmanuf.com |