Nastavení
Chromovaný rámeček světlometu pro Kreidler Florett RS zajišťuje přesné upevnění a utěsnění, odolá korozi a hodí se pro renovace v původním stylu.
Kabelový svazek pro zapojení zadního světla od svorkovnice k zadnímu světlu, vhodný konkrétně pro Simson KR51/1 a KR51/2.
Kompletní přední světlomet pro Simson zajišťuje spolehlivé osvětlení a viditelnost na silnici, s platným evropským schválením.
Kompletní zadní světlo vhodné pro Honda PCX125 s motorem Euro5 JK05E. Toto zadní světlo je určeno pro tento model s tímto typem motoru.
Zadní světlo typu Bigger vhodné pro Puch VZ 50, MV 50, DS 50 a M 50 R. Dodává se bez žárovek a je určeno pro tyto uvedené modely.
Chromované zadní světlo s kovovým tělem, včetně žárovky a gumové podložky. Vhodné pro Mofa a Mopedy Miele, DKW, NSU Göricke, Gritzner, Zündapp, Kreidler.
Kovový emblém světlometu vhodný pro Puch Mofa a Moped, kompatibilní také s Mokick modely MS, MV, VS, VZ a DS.
Tento držák světlometu vhodný pro Simson Schwalbe, kompatibilní s modely KR51/1, KR51/2, SR4-2, SR4-2/1, SR4-3 a SR4-4.
Chromovaný kroužek držáku skla světlometu pro Kreidler Florett RS LF LH TM a Mokick KKR. Kompatibilní se světlomety Hella a CEV.
Originální Hella světlometný kroužek pro Hercules K MK Moped Mokick, černý, s montážními díly, snadná montáž, zlepšuje osvětlení i vzhled, odolný.
Originální zelený rámeček světlometu Hella pro Hercules K 125 BW, Kreidler Florett RS RM, DKW RT 159 a KTM Puch. Skladové zásoby se stopami.
Kryt světlometu z černého plastu, pro žárovku HS1 / H4. Kryt je vhodný pro Simson S50, S51 nebo S70.
Nacházíte se na straně 3 z 23.