Nastavení
Pro tento produkt momentálně připravujeme popis, který doplníme v blízké době.
Sedlová taška Moto Nostra pro Piaggio Vespa Ciao Si Bravo Boxer a Grillo. Voděodolná, dobře zpracovaná, snadná montáž, bezpečný uzávěr, retro vzhled.
Hnědá brašna Moto Nostra pro Vespa Ciao, Si, Bravo, Boxer a Grillo. Odolná a voděodolná, snadno se upevní. Kvalitní zpracování a retro vzhled.
Hadice pro kryt řetězu vhodná pro modely Simson SR 50 a SR 80, kompatibilní s těmito typy. Tato hadice je součást krytu řetězu. Balení obsahuje 1 kus.
Sada tlumičů univerzálně vhodná pro mnoho mopedů a značek jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, DKW, Victoria a další.
Kroužek tachometru určený pro VDO tachometr Simson, vhodný pro použití s tímto tachometrem a koncipovaný tak, aby k němu pasoval a byl použitelný.
Napínák řetězu pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, Yamaha DT 50 M MX a Honda MT MB, lehce prohnutý, vhodný i pro další modely.
Čtyřdílná sada montážních pouzder pro tlumiče s univerzálním použitím. Pasuje k mnoha tlumičům a nabízí kompatibilitu napříč širokým spektrem modelů.
Přední blatník ve špičkové kvalitě, vhodný pro Simson S51, S70, S53, S83, S53E a S83E. Poskytuje kompatibilitu pro tyto uvedené modely.
Originální sada nálepek na nádrž, kvalita z Německa, pro DKW Mofa a Moped. Pozadí je matně černé a písmo leskle bílé. Vhodná pro DKW.
Žlutá dvoukusová sada gum na stupačky pro MZ TS a ETZ a pro Simson S, SR, KR a SR4. Vhodná pro více uvedených modelů těchto mopedů.
Sada gumových stupaček s podélným žebrováním pro motocykly Simson S50 S51 S53 S70 S83 SR4 Spatz Star Sperber Habicht a modely SR50 a SR80.
Nacházíte se na straně 22 z 23.