Nastavení
VOCA koncovka tlumiče s gravírovaným logem a novým lichoběžníkovým designem spodní skořepiny. Součástí dodávky jsou O kroužky a nerezové šrouby.
VOCA tlumič výfuku s CNC koncovkou ze světle modře eloxovaného hliníku a karbonovým tělem, kompatibilní s výfuky Metrakit SCR Barikit VOCA Blaze MJC KRM
VOCA tlumič výfuku s CNC frézovanou koncovkou z eloxovaného hliníku a karbonovým tělem vhodný pro řadu výfukových systémů různých výrobců.
Náhradní příruba k válci Yasuni CROSS HM (YAS233)
Náhradní příruba k válci Yasuni R2 (YAS810)
Náhradní příruba k válci Yasuni R3 Carrera (YAS809)
Náhradní těsnění koncovky výfuku Yasuni pro všechny modely mimo Carrera 30
Náhradní těsnění výfuku, je v dobré kvalitě a je vhodné pro motory Derbi EBE / EBS. Rozměry: 26,5x44x1,7mm.
Oranžové koncovky VOCA pro koncové tlumiče výfuku. Součástí dodávky O-kroužky a šrouby. Spodní skořepina s novým lichoběžníkovým designem a vygravírované logo VOCA
Modrá hliníková koncovka VOCA pro tlumič výfuku dodávaná s O kroužky a nerezovými šrouby má skořepinu s lichoběžníkovým tvarem a vygravírované logo.
Růžové hliníkové koncovky VOCA pro koncové tlumiče s lichoběžníkovým designem spodní skořepiny s vygravírovaným logem a CNC obráběním
VOCA tlumič výfuku s odolným kompaktním pláštěm kompatibilní s výfuky výrobců Metrakit SCR Barikit VOCA Rookie WARRIOR Blaze MJC KRM.
Nacházíte se na straně 2 z 5.