Nastavení
Žárovka pro zadní světlo a blinkr, vyrobená v Německu, určená pro použití u Mofa, Mopedu a Mokick, nese platné zkušební číslo v rámci EU.
Žárovka zadního světla vyrobená v Německu vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a podobná vozidla. Prošla dlouhodobým testem na 3400 km.
Žárovka vhodná pro Mofa, Moped a Mokick z 50. let, určená k použití jako zadní světlo, tedy jako žárovka zadního osvětlení těchto strojů.
Žárovka do zadního světla vyrobená v Německu vhodná pro mofa moped a mokick vhodná pro mofa moped a mokick
Žárovka zadního světla vyrobená v Německu vhodná pro Mofa Moped Mokick. Produkt má zkušební číslo platné v rámci Evropské unie.
Žárovka zadního světla vyrobená v Německu vhodná pro mofa moped mokick. Dlouhodobý test 3400 km proveden Way of Ella USA.
Žárovky světlometu vyrobené v Německu vhodné pro mofa, moped a mokick z 50. a 60. let. Určené pro použití v těchto historických strojích.
Štětec na montážní pastu pro odbornou montáž pneumatik, vyrobený v Německu. Pasta usnadňuje montáž a zajistí rovnoměrné usazení, bez ní to nejde.
Nacházíte se na straně 41 z 41.