Nastavení
Univerzální guma na nosič vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM, NSU, DKW, Miele, Gritzner, Göricke a další mopedy.
Drilastic sada gum stupaček z Německa tlumí vibrace a odolává oděru, vzduchová komora prodlužuje životnost. Vhodné pro Zündapp KS 80 Super Typ 537.
Guma zadního světla vhodná pro Zündapp C 50 Super, C 50 Sport, R 50 skútr, Sport Combinette, model 516, S 100 a KS 75 pro uvedené modely.
Gumový držák nádrže ve špičkové kvalitě jako replika. Pasuje pro modely Zündapp, konkrétně KS 50, GTS 50 a C 50 Sport Typ 517.
Guma zadního světla v špičkové kvalitě pro Mofa, Moped a Mokick z 50. a 60. let, např. Zündapp, Kreidler, Puch, Miele, DKW. Kvalitní replika.
Univerzální gumový držák pro kabely a bowdeny. Vhodné pro Piaggio Ciao, Hercules Prima, Kreidler, Simson, Zündapp, Puch, KTM, DKW, Rixe, NSU a další.
Gumový držák světlometu vhodný pro Zündapp. Slouží k uchycení světlometu a je určen pro použití u Zündapp. Určeno pro Zündapp.
Magura gumový grip pro Hercules K 50, Kreidler Florett RS RMC a Puch Cobra Jet Monza. Originální náhradní díl ze starých zásob.
Guma chladiče vhodná pro Zündapp. Určena výhradně pro tento typ použití u značky Zündapp jako guma chladiče a pasuje pro Zündapp.
Široká guma krytu řetězu pro nizozemské modely s pedály. Určena pro vybrané motocykly Zündapp. Vhodná jako náhradní díl krytu řetězu.
Šedý gumový potah sedla pro Mofa, Moped a Mokick z 50., 60. a 70. let, vhodný pro Zündapp, Miele, DKW, NSU a další, kompatibilní s Denfeld. Napíná se na kostru a kratší délka...
Černá guma pro vedení kabelu světlometu vhodná pro motocykly Zündapp Super Combinette, Sport Combinette, KS 50 GTS, C 50 Super a C 50 Sport.
Nacházíte se na straně 10 z 65.