Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

 

Přepravní společnost GLS:


Zboží je expedováno přes přepravní společnost GLS. Garance doručení do 24 hodin od odeslání zásilky, možnost sledovat zásilky přes internet. Stránky přepravce: GLS . Pokud možno uvádějte mobilní kontakt na osobu, které je zásilka adresována.

cena: 95,- Kč


Dobírka:                                                                                                                                     
Platba na místě kurýrovi GLS. Nezapomeňte si prosím nachystat hotovost.

 

cena: 35,- Kč


Bankovní převod:

Po vytvoření objednávky vyčkejte až Vás budem kontaktovat. Pokud máte ověřenou dostupnost tak mužete peníze převést na náš účet 1694917001/5500 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po obdržení peněz bude balík odeslán a nebude Vám účtován dobírkový příplatek 35 Kč

cena: 0,- Kč

 

 

 

Přepravní společnost DPD:


Zboží je expedováno přes přepravní společnost DPD. Garance doručení do 24 hodin od odeslání zásilky, možnost sledovat zásilky přes internet. Stránky přepravce: DPD . Pokud možno uvádějte mobilní kontakt na osobu, které je zásilka adresována.

cena: 100,- Kč


Dobírka:                                                                                                                                     
Platba na místě kurýrovi DPD. Nezapomeňte si prosím nachystat hotovost.

 

cena: 30,- Kč


Bankovní převod:

Po vytvoření objednávky vyčkejte až Vás budem kontaktovat. Pokud máte ověřenou dostupnost tak mužete peníze převést na náš účet 1694917001/5500 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po obdržení peněz bude balík odeslán a nebude Vám účtován dobírkový příplatek 30 Kč

cena: 0,- Kč

 

 

 

Česká pošta:


Zboží je expedováno přes českou . Doručení zásilky za 2 pracovní dny od odeslání, možnost sledovat zásilky přes internet. Stránky přepravce: Česká pošta . Pokud možno uvádějte mobilní kontakt na osobu, které je zásilka adresována. Českou poštu můžete zvolit jako dopravce pouze při objednávce s doručením po ČR.

 

Balík na poštu

cena: 105,- Kč

 

Balík do ruky

cena: 115,- Kč

 

Dobírka:                                                                                                                                     
Platba na místě kurýrovi pošty. Nezapomeňte si prosím nachystat hotovost.

 

cena: 35,- Kč


Bankovní převod:

Po vytvoření objednávky vyčkejte až Vás budem kontaktovat. Pokud máte ověřenou dostupnost tak mužete peníze převést na náš účet 1694917001/5500 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po obdržení peněz bude balík odeslán a nebude Vám účtován dobírkový příplatek 35 Kč

cena: 0,- Kč

 

 

Objednáte-li si u nás zboží v hodnotě vyšší než 3000 Kč nebude Vám účtováno poštovné ani dobírka.

 

 
Osobní odběr

Po objednání zboží Vás budeme kontaktovat, kdy bude objednávka připravena k vyzvednutí. Cenu zboží můžete na místě zaplatit jak hotově tak i platební kartou.

 

Osobní odběr - Heureka Point

Po odeslání zboží na Vámi určený Heureka Point budete informování sms zprávou a e-mailem jakmile bude zboží připravené k odběru. Cenu zboží můžete zaplatit hotvě nebo platební kartou. Pokud zvolíte platbu předem, tak si zásilku pouze vyzvednete. Pobočky Heureka Point naleznete zde. Při objednávce na 1500Kč je tato služba zdarma.

Platba hotově či kartou

Cena: 60Kč

Platba předem na účet

Cena: 50Kč

 

 

Objednáte-li si u nás zboží v hodnotě vyšší než 1500 Kč a zvolíte službu Heureka Point nebude Vám účtováno poštovné ani dobírka. Při dodání na Slovensko má Heureka aktuální kurz 1€ = 26,1Kč.

 

 

Přepravní služba DPD na Slovensko:

Balík je expedován přes přepravní společnost DPD . Dodání je garantováno do 48h od odeslání zásilky. Nezapomeňte uvádět telefonní spojení pro kurýra v případě, že by Vás nezastihl na uvedené adrese. DPD má aktuální kurz 1€ = 26,1Kč.

cena: 170,- Kč


Dobírka na Slovensko:

Platit budete hotově v Eurech podle kurzu platného v den doručení přímo kurýrovi přepravní služby DPD .

cena: 29,- Kč


Bankovní převod:
Po vytvoření objednávky vyčkejte až Vás budem kontaktovat. Pokud mámte ověřenou dostupnost tak mužete peníze převést na náš účet IBAN: CZ3855000000001694917001, SWIFT: RZBCCZPP a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po obdržení peněz bude balík odeslán a nebude Vám účtován dobírkový příplatek 29 Kč

cena: 0,- Kč

 


Objednáte-li si u nás zboží v hodnotě vyšší než 5000 Kč nebude Vám účtováno poštovné ani dobírka.